TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Steven Spielberg zet in 1998 met Saving Private Ryan een nieuwe standaard: vanaf dat moment zijn films over de Tweede Wereldoorlog rauw en realistisch. Ze tonen de gruwelen en de zinloosheid van de oorlog.
Met Allied grijpt Robert Zemeckis (Forrest Gump) terug op oorlogsfilms uit vroeger jaren, zoals de klassieker Casablanca en Alfred Hitchcocks Notorious.
In Allied krijgt de Canadese spion Max (Brad Pitt) opdracht om in Casablanca een nazikopstuk om te brengen. Dat doet hij samen met de Franse verzetsstrijder Marianne (Marion Cotillard).
Om hun missie te laten slagen, doen ze zich voor als een getrouwd stel. Die rol past hen zo goed, dat ze verliefd worden op elkaar.
Na hun missie verhuizen Max en Marianne naar Londen om samen een leven op te bouwen.
Maar hoe sterk is een relatie die gebouwd is op een leugen? En wat doet Max als hij hoort dat Marianne misschien een dubbelspion is?
Brad Pitt maakte Allied in de tijd dat zijn huwelijk met Angelina Jolie niet al te lekker liep. Er gingen geruchten dat de acteur een affaire zou hebben.
Boze tongen beweerden dat Pitt het op de set met Marion Cotillard had aangelegd. Die roddels bleken later niet te kloppen.
Toch was het huwelijk van Brangelina niet meer te redden. Niet veel later vroeg Jolie een scheiding aan.
EO komt met nieuwe serie over verdwenen vissersschepen
11:40Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro