TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Net uit de gevangenis opent de Puerto Ricaanse ex-misdadiger Carlito Brigante (Al Pacino) een nachtclub om geld te verdienen om naar de Cariben te verhuizen. Hij doet zijn uiterste best om weg te blijven van het geweld en de drugs, maar gaat dat wel lukken? En wie kan hij vertrouwen?
Carlito’s Way is gebaseerd op de twee boeken van Edwin Torres, een Puerto Ricaanse rechter uit New York. Carlito’s Way en After Hours schreef hij met zijn inzicht in de criminele onderwereld.
De film vertelt eigenlijk het verhaal van boek twee. De makers wijzigden de naam om misverstanden met de film After Hours te voorkomen.
De regisseur van Carlito’s Way is Brian De Palma, die tien jaar eerder met hoofdrolspeler Al Pacino de misdaadklassieker Scarface maakte. Toen de film uitkwam vergeleken recensenten Carlito’s Way met die film en The Untouchables. Drie jaar na Carlito’s Way maakte De Palma de eerste Mission: Impossible met Tom Cruise.
Uiteindelijk is ook het eerste boek, Carlito’s Way, verfilmd. In 2005 kwam Carlito’s Way: Rise to Power meteen op dvd uit. De Palma en Pacino werkten geen van beiden mee aan die film. Misschien is dat de reden dat die zo’n slechte ontvangst kreeg.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag