TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Net uit de gevangenis opent de Puerto Ricaanse ex-misdadiger Carlito Brigante (Al Pacino) een nachtclub om geld te verdienen om naar de Cariben te verhuizen. Hij doet zijn uiterste best om weg te blijven van het geweld en de drugs, maar gaat dat wel lukken? En wie kan hij vertrouwen?
Carlito’s Way is gebaseerd op de twee boeken van Edwin Torres, een Puerto Ricaanse rechter uit New York. Carlito’s Way en After Hours schreef hij met zijn inzicht in de criminele onderwereld.
De film vertelt eigenlijk het verhaal van boek twee. De makers wijzigden de naam om misverstanden met de film After Hours te voorkomen.
De regisseur van Carlito’s Way is Brian De Palma, die tien jaar eerder met hoofdrolspeler Al Pacino de misdaadklassieker Scarface maakte. Toen de film uitkwam vergeleken recensenten Carlito’s Way met die film en The Untouchables. Drie jaar na Carlito’s Way maakte De Palma de eerste Mission: Impossible met Tom Cruise.
Uiteindelijk is ook het eerste boek, Carlito’s Way, verfilmd. In 2005 kwam Carlito’s Way: Rise to Power meteen op dvd uit. De Palma en Pacino werkten geen van beiden mee aan die film. Misschien is dat de reden dat die zo’n slechte ontvangst kreeg.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword