TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Gordon Brewer (Arnold Schwarzenegger) is in Collateral Damage niet te benijden: vrouw en kind van deze bonkige brandweerman komen om bij een bomaanslag. En hoewel alles erop wijst dat de Colombiaanse rebel en terrorist Claudio Perrini achter die aanslag zit, loopt hij gewoon nog vrij rond.
Nou is Gordon er niet bepaald de persoon naar om bij de pakken neer te zitten en rustig af te wachten tot de FBI de dader alsnog oppakt – hij wordt immers gespeeld door Arnie, The Governator, of hoe je Schwarzenegger ook maar wilt noemen.
Integendeel: Gordon trekt op eigen houtje naar Colombia om er daar voor te zorgen dat de daders hun verdiende loon krijgen. Dat de FBI het hem afraadt, doet er niet toe.
Dat hij in Colombia met allerhande guerillastrijders rebellen en drugsbaronnen af moet rekenen al evenmin: dat is allemaal Collateral Damage.
Gordon mag dan wel vastberaden zijn, maar uiteindelijk is het voor één man een bijna onmogelijke opdracht om de dader levenslang achter de tralies te krijgen. Arnie zou Arnie niet zijn als hij niet toch door zou zetten.
Gelukkig krijgt hij daarbij hulp. Uit onverwachte hoek nog wel: de beeldschone Selena Perrini (Francesca Neri), nota bene de echtgenote van zijn aartsrivaal, steekt Gordon een handje toe.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?