TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Gordon Brewer (Arnold Schwarzenegger) is in Collateral Damage niet te benijden: vrouw en kind van deze bonkige brandweerman komen om bij een bomaanslag. En hoewel alles erop wijst dat de Colombiaanse rebel en terrorist Claudio Perrini achter die aanslag zit, loopt hij gewoon nog vrij rond.
Nou is Gordon er niet bepaald de persoon naar om bij de pakken neer te zitten en rustig af te wachten tot de FBI de dader alsnog oppakt – hij wordt immers gespeeld door Arnie, The Governator, of hoe je Schwarzenegger ook maar wilt noemen.
Integendeel: Gordon trekt op eigen houtje naar Colombia om er daar voor te zorgen dat de daders hun verdiende loon krijgen. Dat de FBI het hem afraadt, doet er niet toe.
Dat hij in Colombia met allerhande guerillastrijders rebellen en drugsbaronnen af moet rekenen al evenmin: dat is allemaal Collateral Damage.
Gordon mag dan wel vastberaden zijn, maar uiteindelijk is het voor één man een bijna onmogelijke opdracht om de dader levenslang achter de tralies te krijgen. Arnie zou Arnie niet zijn als hij niet toch door zou zetten.
Gelukkig krijgt hij daarbij hulp. Uit onverwachte hoek nog wel: de beeldschone Selena Perrini (Francesca Neri), nota bene de echtgenote van zijn aartsrivaal, steekt Gordon een handje toe.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight