TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Lee Gates weet alles van geld, hoe je het verdient en hoe je het moet gebruiken om meer geld te verdienen.
Die kennis heeft Gates (George Clooney) de bijnaam Money Monster opgeleverd. Een geuzennaam die hij met trots draagt: de beursgoeroe heeft zijn tv-programma met beleggingstips ook zo genoemd.
Dat programma trekt behoorlijk wat kijkers: Gates is een showman. Hij brengt zijn beleggingstips met veel schwung.
In deze knap gemaakte thriller loopt een live-uitzending van zijn programma net even anders dan Gates en zijn crew hadden voorzien. De presentator is net begonnen aan zijn verhaal als een gewapende man de studio binnendringt.
Deze Kyle Budwell (Jack O’Connell) is door een tip van Gates al zijn spaargeld kwijtgeraakt. Hij komt verhaal halen.
Maar dat is nog niet alles: Kyle wil ook dat Gates en zijn regisseur Patty Fenn (Julia Roberts) hem helpen. Ze moeten de mensen achter de financiële constructie waarmee Kyle al zijn spaargeld kwijt is geraakt ter verantwoording roepen.
Je zou het niet direct denken, maar Money Monster en Lee Gates zijn behoorlijk realistisch. George Clooney's personage heeft namelijk nogal wat weg van CNBC-presentator Jim Cramer.
In zijn programma Mad Money brengt Cramer zijn beleggingstips en -nieuws met veel toeters en bellen. Da's toch net effe wat leuker om naar te kijken dan Harry Mens.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II
20:16Nieuw seizoen van De Roelvinkjes in de maak