TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Alan (Terence Hill) is een gokker, maar niet een hele goede. Daardoor ziet hij diep in de schulden.
Schulden maken is nooit een goed idee, maar Alan heeft ze ook nog bij de verkeerde personen. Met andere woorden: hij is zijn leven niet meer zeker.
Alan slaat op de vlucht. Omdat zijn belagers hem op de hielen zitten, verstopt hij zich op een zeilboot.
Die boot is van Charlie (Bud Spencer), die net op het punt staat om uit te varen. Sterker nog: hij is in De vier vuisten hebben de tropenkolder de haven al uit als hij ontdekt dat hij een verstekeling heeft.
Als hij zijn passagier ontdekt, is Charlie is woedend. Het liefst zou hij Alan ter plekke overboord gooien.
Charlie zat namelijk helemaal niet op een verstekeling te wachten. Bovendien heeft Alan aan zijn kompas gerommeld.
Het duo vaart niet naar Charlies bestemming, maar naar een eiland waar een schat zou liggen. Omdat het nu toch al te laat is, besluit Charlie maar in Alans wilde plan mee te gaan.
Of de twee de schat ook gaan vinden? Je ziet het in De vier vuisten hebben de tropenkolder.
Terugkijken: Bouke Scholten schittert met ‘An American Trilogy’ in RTL Tonight (video)
07:10Eerste beelden: afscheidsconcert Golden Earring maandag te zien op NPO1
11:27De TV van gisteren: NPO 1 wint op zaterdagavond dankzij ijzersterke line-up
09:22Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'