TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Alan (Terence Hill) is een gokker, maar niet een hele goede. Daardoor ziet hij diep in de schulden.
Schulden maken is nooit een goed idee, maar Alan heeft ze ook nog bij de verkeerde personen. Met andere woorden: hij is zijn leven niet meer zeker.
Alan slaat op de vlucht. Omdat zijn belagers hem op de hielen zitten, verstopt hij zich op een zeilboot.
Die boot is van Charlie (Bud Spencer), die net op het punt staat om uit te varen. Sterker nog: hij is in De vier vuisten hebben de tropenkolder de haven al uit als hij ontdekt dat hij een verstekeling heeft.
Als hij zijn passagier ontdekt, is Charlie is woedend. Het liefst zou hij Alan ter plekke overboord gooien.
Charlie zat namelijk helemaal niet op een verstekeling te wachten. Bovendien heeft Alan aan zijn kompas gerommeld.
Het duo vaart niet naar Charlies bestemming, maar naar een eiland waar een schat zou liggen. Omdat het nu toch al te laat is, besluit Charlie maar in Alans wilde plan mee te gaan.
Of de twee de schat ook gaan vinden? Je ziet het in De vier vuisten hebben de tropenkolder.
Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
06:47Vanavond op TV: The connection, The house of hide & seek, Addams Family Values
21:44Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
