TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Carl Lucas (Luke Goss) mag dan in de cel zitten, hij is een ster. Van de levensgevaarlijke 'gevangenisrace' Death Race welteverstaan.
In deze derde film over de dodelijke races voor gevangenen is Carl er bijna. Als hij nog een race wint, wint hij daarmee zijn vrijheid terug.
Net op dat moment krijgen Carl en zijn team overplaatsing. Naar een gevangenis in Zuid-Afrika.
Daar worden de Death Races ook georganiseerd, dus Carl kan in Death Race: Inferno nog steeds racen voor zijn vrijheid.
Hij en zijn team gaan het zwaar krijgen. Het parcours van de Zuid-Afrikaanse race voert dwars door de Kalahariwoestijn.
Naast Luke Goss zijn ook een stel andere acteurs uit de eerste twee films weer van de partij. Ving Rhames en Danny Trejo racen ook in Death Race: Inferno weer een lekker potje mee.
Mocht je trouwens bij het zien van deze film een lekker eighties-deuntje in je hoofd krijgen, dat is niet eens zo gek. In de jaren 80 vormde Luke Goss samen met zijn tweelingbroer Matt en hun vriend Carl Logan boyband Bros.
Bros had in 1988 hits in Nederland met 'When will I be famous?' en 'I owe you nothing'.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'