TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Thomas Craven (Mel Gibson) werkt al jaren op de afdeling moordzaken van de Bostonse politie. In die tijd heeft hij behoorlijk wat vijanden gemaakt.
Vandaar dat mensen denken dat de kogel die zijn dochter Emma doodt eigenlijk voor Thomas bestemd was. Thomas heeft daar in Edge of Darkness zijn twijfels bij.
Als hij een pistool in het nachtkastje van zijn dochter vindt, weet hij het zeker: hier is meer aan de hand. Maar wie zou zijn dochter iets willen aandoen?
Om dat uit te vinden, verdiept Thomas zich in het activistenwereldje waarin Emma actief was. Zo ontdekt hij dat ze een grote doofpotaffaire op het spoor was.
Thomas pluist alles nog verder uit om erachter te komen wie verantwoordelijk is voor haar dood. Hierbij schuwt hij geweld niet.
Zijn rol in Edge of Darkness was voor Mel Gibson zijn eerste hoofdrol in jaren. Tussen deze film en zijn vorige hoofdrol, die in Signs uit 2002, zit maar liefst acht jaar.
In die tijd heeft Gibson niet stilgezeten. Hij regisseerde twee films: The Passion of the Christ en Apocalypto.
Edge of Darkness-regisseur Martin Cambell hakte al eerder met dit bijltje. Hij regisseerde de miniserie uit 1985 waarop deze film is gebaseerd.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene