TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na het – deels onverwachte – succes van Dr. No, de eerste Bond-film, duurde het niet lang voor een vervolg kwam. From Russia with Love werd meteen een van de beste films uit de reeks, die ondertussen al 24 films telt.
Een dissidente KGB-agente vraagt asiel aan in Groot-Brittannië. Ze heeft ook een geheime decodeermachine in de aanbieding, op voorwaarde dat James Bond (Sean Connery) degene is die haar veilig van Istanbul naar Londen brengt. Eenmaal in de Turkse hoofdstad blijkt haar verhaal een valstrik van misdaadorganisatie SPECTRE. SPECTRE-kopstuk Kronsteen wil 007 uit de weg ruimen en de supermachten Amerika en Rusland tegen elkaar opzetten. From Russia with Love is de eerste Bond-film met een – inmiddels tot traditie uitgegroeide – titelsequentie én de eerste film met Q (Desmond Llewelyn) en zijn gadgets. Misschien dat de de film daarom wel te boek staat als een van de beste Bonds aller tijden.
Bondfans zijn niet de enigen die From Russia with Love kunnen waarderen. Ook hoofdrolspeler Sean Connery is blij met de film: van de zeven keer dat hij 007 speelde is dit zijn favoriet.
Deel 25 in de serie is inmiddels al een tijdje af. Door covid-19 en de sluiting van de bioscopen werd de release steeds uitgesteld. Het wachten is nu eindelijk voorbij. No Time to Die is vanaf 30 september in de bioscoop te zien.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker