TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Hannibal pakt de draad op een paar jaar na het einde van The Silence of the Lambs. De onvergetelijke gentleman-kannibaal en briljante psychiater Hannibal Lecter (Anthony Hopkins) is in de tussentijd ontsnapt uit zijn zwaarbewaakte gevangenis. Hij leidt tegenwoordig een lekker rustig leven in de Italiaanse stad Florence.
Aan die rust komt een einde wanneer een van Lecters oud-patiënten uit is op wraak. Mason Verger (Gary Oldman) geeft Hannibal de schuld van zijn verminkingen en daar moet die nu voor boeten.
Voordat het zover is, moet hij Lecter wel eerst terug naar Amerika zien te krijgen. Daar heeft de compleet doorgedraaide Verger al iets voor bedacht: hij gebruikt FBI-agent Clarice Starling (Julianne Moore) als lokaas.
Wie The Silence of the Lambs heeft gezien, weet dat Starling en Hannibal een bijzondere band hebben. Niet zo gek dus dat Starling zich niet zomaar voor zijn karretje laat spannen.
In The Silence of the Lambs speelde Jodie Foster de rol van Clarice Starling. Zij bedankte ervoor om dat in Hannibal nog eens te doen: ze wilde het personage niet verloochenen. Op aanraden van Anthony Hopkins gaf regisseur Ridley Scott de rol aan Julianne Moore.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame