TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Agent 47 (Rupert Friend, vooral bekend als Peter Quinn uit Homeland) is een genetisch gemanipuleerde huurmoordenaar. Hij is sneller, sterker en intelligenter dan gewone mensen. Bovendien kent hij geen emoties. Daarom is hij de ideale 'hitman'.
In deze reboot van de film Hitman (2007) – een herverfilming met nieuwe acteurs en een deels nieuw verhaal – aast het bedrijf Syndicate op de kloontechniek waaruit Agent 47 is voortgekomen. Samen met Katia van Dees (Hannah Ware), de dochter van de uitvinder van dat programma, probeert hij Syndicate te stoppen.
Dat gaat in Hitman: Agent 47 gepaard met een fikse dosis geweld.
Huurmoordenaar Hitman: Agent 47 is vernoemd naar de laatste twee cijfers van een in zijn nek getatoeëerde streepjescode. Hij is de perfecte moordmachine, het resultaat van jaren doorontwikkeling: de eerdere 46 prototypes werden niet goed genoeg bevonden.
Oorspronkelijk zou Paul Walker (The Fast and the Furious) de hoofdrol spelen, maar hij kwam in 2013 om het leven bij een auto-ongeluk.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-Paul verovert de harten van kijkers
06:47Vanavond op TV: Het gevoel van de Vierdaagse, B&B vol liefde, The Hangover Part II
06:00Zo kijk je live naar de Nijmeegse Vierdaagse 2026
21:28B&B Vol Liefde-kijkers gaan los om de magnetronmaaltijd van Caroline
19:44Startdatum nieuw seizoen De Roelvinkjes bekend