TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Agent 47 (Rupert Friend, vooral bekend als Peter Quinn uit Homeland) is een genetisch gemanipuleerde huurmoordenaar. Hij is sneller, sterker en intelligenter dan gewone mensen. Bovendien kent hij geen emoties. Daarom is hij de ideale 'hitman'.
In deze reboot van de film Hitman (2007) – een herverfilming met nieuwe acteurs en een deels nieuw verhaal – aast het bedrijf Syndicate op de kloontechniek waaruit Agent 47 is voortgekomen. Samen met Katia van Dees (Hannah Ware), de dochter van de uitvinder van dat programma, probeert hij Syndicate te stoppen.
Dat gaat in Hitman: Agent 47 gepaard met een fikse dosis geweld.
Huurmoordenaar Hitman: Agent 47 is vernoemd naar de laatste twee cijfers van een in zijn nek getatoeëerde streepjescode. Hij is de perfecte moordmachine, het resultaat van jaren doorontwikkeling: de eerdere 46 prototypes werden niet goed genoeg bevonden.
Oorspronkelijk zou Paul Walker (The Fast and the Furious) de hoofdrol spelen, maar hij kwam in 2013 om het leven bij een auto-ongeluk.
Linda de Mol sluit 2026 af op SBS6 met Postcode Loterij Spel van het Jaar
07:55De TV van gisteren: 'Extreme romantiek' van Fred in B&B Vol Liefde valt niet goed
06:47Vanavond op TV: Sander en de kloof, Adam's family: 25 jaar later, Tower Heist
06:00Het vierde seizoen van Good Luck Guys stream je nu bij Prime Video
20:34De handtekening staat: De Bogaartjes komen met een nieuw seizoen