TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Jack Reacher is er niet de man naar om te doen wat anderen hem vertellen. Dus wat doet hij als hij de hoofdpersoon is in een film die Never Go Back in de titel heeft? Juist, dan gaat hij terug.
In Jack Reacher: Never Go Back betekent dat dat Reacher (Tom Cruise) teruggaat naar een organisatie die hem heeft uitgekotst: het leger. Reacher brengt een bezoek aan een legerbasis om majoor Susan Turner (Cobie Smulders, bekend als Robin in How I Met Your Mother) te ontmoeten.
Die ontmoeting loopt niet helemaal als gepland: Turner is niet aanwezig. Ze is opgepakt op verdenking van spionage. Bovendien wordt hij zelf verdacht van een misdaad waarvan hij niet kan herinneren dat hij hem heeft gepleegd.
Reacher weet zeker dat ze er allebei in zijn geluisd. Als hij Susan bevrijd heeft, gaan ze dan ook samen op pad om hun naam te zuiveren. Dat gaat op z'n Jack Reachers: met een hoop geknok en zonder genade.
In bijna al zijn films doet Tom Cruise zijn stunts zelf. In Jack Reacher: Never Go Back is dat niet anders.
Blijkbaar is dat besmettelijk: Cobie Smulders deed ook al haar stunts zelf. Daarvoor ging ze zo'n twee maanden in training. In die tijd maakte ze zich een aantal vechtsporten eigen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver