TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Stijn en Carmen hebben alles. Een goed huwelijk, geld en een wolk van een dochter. En dan gaat het mis.
Stijn (Barry Atsma) heeft een goede baan bij een groot reclamebureau. Het geld klotst zo'n beetje tegen de plinten, hij en Carmen (Carice van Houten) genieten daar met volle teugen van.
Dat Stijn het niet zo nauw neemt met de huwelijkse trouw, vindt Carmen niet eens zo erg. Zeker niet als ze een dochter krijgen.
Na een simpel bezoekje aan de dokter stort de prachtige wereld van het tweetal echter in: Carmen heeft borstkanker.
Stijn blijft haar – natuurlijk – steunen, maar hij moet in Komt een vrouw bij de dokter ook af en toe stoom afblazen. Dat doet hij in een gepassioneerde affaire met Roos (Anna Drijver).
Ondertussen wordt Carmen alleen maar zieker.
Schrijver Kluun baseerde Komt een vrouw bij de dokter deels op zijn eigen ervaring: zijn vrouw overleed aan borstkanker.
Ze komt zelfs nog even voorbij in de film. In de scène waarin Carmen op het kerkhof is om 'een mooi plekje' uit te zoeken loopt ze langs een graf met het opschrift Carpe diem, Judith van der Klundert.
Dat is het graf van Kluuns vrouw Judith, op wie het personage Carmen gebaseerd is.
Wanneer begint het nieuwe seizoen van Code van Coppens?
11:23Anouk uit De Bondgenoten wil alleen nog Diederik en dist vriendje Max
10:55Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Undercover in Nederland begint
10:15Fred in B&B Vol Liefde: 'Ik vond het NIET gezellig Monique'
09:24Vanaf deze datum is het derde seizoen van Grote Gezinnen, Grote Vakanties te zien