TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2006 vond regisseur Michael Mann (Heat, Collateral) het tijd voor een moderne versie van Miami Vice. Omdat Don Johnson en Pilip Michael Thomas inmiddels ook de jongsten niet meer waren, moest Mann op zoek naar een nieuwe Crockett en Tubbs.
Die vond hij in Colin Farrell (Crockett) en Jamie Foxx (Tubbs). De nieuwe cast was niet de enige verandering: Mann's Miami Vice is bij lange na niet de campy reboot die mensen misschien verwachtten.
Niks daarvan. In deze Miami Vice is de sfeer duister en grimmig, zoals in de meeste films van Michael Mann.
Tubbs en Crockett moeten infiltreren in de drugswereld van Miami. Daartoe doen ze zich voor als drugsdealers die hun waar via Zuid-Florida het land in smokkelen.
Dat werkt allemaal prima, maar het is niet zonder gevaar. Zeker niet als Crockett verliefd wordt op het liefje van een drugsbaron.
Micheal Mann houdt wel van een stevige dosis realisme in zijn films. Voor Miami Vice wilde hij dat Jamie Foxx en Colin Farrell zouden weten hoe het was om undercover te gaan.
De acteurs gingen mee om – op veilige afstand – echte undercoveragenten aan het werkt te zien. Colin Farrell kreeg te horen dat hij zo veel geleerd had dat hij aan een echte operatie mee mocht doen.
Die operatie liep behoorlijk uit de hand, althans: zo leek het. Later kreeg Farrell te horen dat alles was opgezet om hem in de maling te nemen.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’
09:17Talpa weerspreekt claims moeder Bondgenoten-winnares Dominique over verplichte positiviteit
09:02Noa Vahle fileert conservatieve uitspraken Donny Roelvink: 'Heel zorgwekkend'
08:53De TV van gisteren: Klinkende kijkcijfers voor winst Jorinde van Klinken op EK atletiek
06:47Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator