TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een tijd geleden raakten architect Frank Bannister en zijn vriendin betrokken bij een ernstig auto-ongeluk. Franks vriendin kwam daarbij om het leven.
Frank (Michael J. Fox) mag dan zijn geliefde hebben verloren, hij heeft ook iets overgehouden aan het ongeluk. Sinds de crash kan ziet hij geesten en kan hij met de doden communiceren.
In de horrorkomedie The Frighteners heeft Frank met een paar bevriende geesten een aardige manier bedacht om een slaatje uit die gave te slaan. De geesten gaan ergens spoken, Frank laat zich vervolgens inhuren om zijn vrienden 'uit te drijven'.
Dat werkt als een tierelier. Tot er in het stadje waar Frank en zijn geestenvrienden de boel oplichten een seriemoordenaar opduikt.
Als blijkt dat die seriemoordenaar een geest is, moet geestenjager Frank ineens echt aan de bak.
Lukt het hem om de ondode moordenaar in de kraag te vatten? Je ziet het in The Frighteners.
De opnames van The Frighteners vonden voor een groot deel plaats in Nieuw-Zeeland, het thuisland van regisseur Peter Jackson.
Door al het gereis naar de set kwam hoofdrolspeler Michael J. Fox tot de conclusie dat hij dat deel van het acteursvak wel zat was: hij wilde dichter bij zijn gezin zijn.
Voor Fox was Frank Bannister zijn laatste hoofdrol in een film. Sinds 1996 speelt de acteur bijna alleen nog maar in series. Ook spreekt hij stemmen in voor animatiefilms.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene