TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een tijd geleden raakten architect Frank Bannister en zijn vriendin betrokken bij een ernstig auto-ongeluk. Franks vriendin kwam daarbij om het leven.
Frank (Michael J. Fox) mag dan zijn geliefde hebben verloren, hij heeft ook iets overgehouden aan het ongeluk. Sinds de crash kan ziet hij geesten en kan hij met de doden communiceren.
In de horrorkomedie The Frighteners heeft Frank met een paar bevriende geesten een aardige manier bedacht om een slaatje uit die gave te slaan. De geesten gaan ergens spoken, Frank laat zich vervolgens inhuren om zijn vrienden 'uit te drijven'.
Dat werkt als een tierelier. Tot er in het stadje waar Frank en zijn geestenvrienden de boel oplichten een seriemoordenaar opduikt.
Als blijkt dat die seriemoordenaar een geest is, moet geestenjager Frank ineens echt aan de bak.
Lukt het hem om de ondode moordenaar in de kraag te vatten? Je ziet het in The Frighteners.
De opnames van The Frighteners vonden voor een groot deel plaats in Nieuw-Zeeland, het thuisland van regisseur Peter Jackson.
Door al het gereis naar de set kwam hoofdrolspeler Michael J. Fox tot de conclusie dat hij dat deel van het acteursvak wel zat was: hij wilde dichter bij zijn gezin zijn.
Voor Fox was Frank Bannister zijn laatste hoofdrol in een film. Sinds 1996 speelt de acteur bijna alleen nog maar in series. Ook spreekt hij stemmen in voor animatiefilms.
Partnerbijdrage
De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los
10:00Jetske van den Elsen moest na opnames Hunted VIPS bijkomen: 'Zag overal camera's'
09:44TV-weerbericht: 'Zomerse temperaturen en veel zon in aantocht'
09:14Terugkijken: De Oranjezondag bespreekt opvallende opmerkingen Gidi Markuszower
08:25De TV van gisteren: 'Over Mijn Lijk is bijna niet te kijken, zo heftig'