TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de verfilming van het eerste deel van Stieg Larssons Millennium-trilogie dook Mikael Blomqvist (Mikael Nyqvist) met de hulp van Lisbeth Salander (Noomi Rapace) in het duistere verleden van de rijke familie Vanger.
In Millennium 2: De vrouw die met vuur speelde zijn de wegen van Mikael en Lisbeth gescheiden. Totdat er op een avond drie moorden plaatsvinden. Twee van de slachtoffers zijn journalisten, de derde is de voormalige bewindvoerder van Lisbeth. Op het moordwapen vinden rechercheurs Lisbeths vingerafdrukken, dus zij is de hoofdverdachte. Mikael weet zeker dat ze onschuldig is en gaat op onderzoek uit. Terwijl ze op de vlucht is voor de politie heeft Lisbeth nog een aantal rekeningen te vereffenen. De vrouw die met vuur speelde is net als zijn voorganger een bloedspannende, soms keiharde film met ijzersterke hoofdrolspelers.
In Millennium: Mannen die vrouwen haten hadden hoofdrolspelers Noomi Rapace en Mikael Nyqvist behoorlijk wat scènes samen. In Millennium 2: De vrouw die met vuur speelde is dat wel anders. Rapace en Nyqvist hebben allebei een grote rol in de film, maar ze komen elkaar pas laat in het verhaal tegen. Het duurt twee uur voordat ze hun eerste scène delen.
Carrie ten Napel maakt comeback op NPO 1: vanaf deze datum is Carrie op Vrijdag weer te zien
08:21Nieuw seizoen van Hunted krijgt weer wekelijkse uitzendingen
08:19Dit is de startdatum van Dwars door de Pyreneeën
08:12Op deze datum begint het laatste seizoen van Flikken Rotterdam
07:47De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn massaal team Arie na ruzie met Carolie