TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de verfilming van het eerste deel van Stieg Larssons Millennium-trilogie dook Mikael Blomqvist (Mikael Nyqvist) met de hulp van Lisbeth Salander (Noomi Rapace) in het duistere verleden van de rijke familie Vanger.
In Millennium 2: De vrouw die met vuur speelde zijn de wegen van Mikael en Lisbeth gescheiden. Totdat er op een avond drie moorden plaatsvinden. Twee van de slachtoffers zijn journalisten, de derde is de voormalige bewindvoerder van Lisbeth. Op het moordwapen vinden rechercheurs Lisbeths vingerafdrukken, dus zij is de hoofdverdachte. Mikael weet zeker dat ze onschuldig is en gaat op onderzoek uit. Terwijl ze op de vlucht is voor de politie heeft Lisbeth nog een aantal rekeningen te vereffenen. De vrouw die met vuur speelde is net als zijn voorganger een bloedspannende, soms keiharde film met ijzersterke hoofdrolspelers.
In Millennium: Mannen die vrouwen haten hadden hoofdrolspelers Noomi Rapace en Mikael Nyqvist behoorlijk wat scènes samen. In Millennium 2: De vrouw die met vuur speelde is dat wel anders. Rapace en Nyqvist hebben allebei een grote rol in de film, maar ze komen elkaar pas laat in het verhaal tegen. Het duurt twee uur voordat ze hun eerste scène delen.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland