TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de verfilming van het eerste deel van Stieg Larssons Millennium-trilogie dook Mikael Blomqvist (Mikael Nyqvist) met de hulp van Lisbeth Salander (Noomi Rapace) in het duistere verleden van de rijke familie Vanger.
In Millennium 2: De vrouw die met vuur speelde zijn de wegen van Mikael en Lisbeth gescheiden. Totdat er op een avond drie moorden plaatsvinden. Twee van de slachtoffers zijn journalisten, de derde is de voormalige bewindvoerder van Lisbeth. Op het moordwapen vinden rechercheurs Lisbeths vingerafdrukken, dus zij is de hoofdverdachte. Mikael weet zeker dat ze onschuldig is en gaat op onderzoek uit. Terwijl ze op de vlucht is voor de politie heeft Lisbeth nog een aantal rekeningen te vereffenen. De vrouw die met vuur speelde is net als zijn voorganger een bloedspannende, soms keiharde film met ijzersterke hoofdrolspelers.
In Millennium: Mannen die vrouwen haten hadden hoofdrolspelers Noomi Rapace en Mikael Nyqvist behoorlijk wat scènes samen. In Millennium 2: De vrouw die met vuur speelde is dat wel anders. Rapace en Nyqvist hebben allebei een grote rol in de film, maar ze komen elkaar pas laat in het verhaal tegen. Het duurt twee uur voordat ze hun eerste scène delen.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4