TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bij een uit de hand gelopen bankroof krijgen Alex (Olga Kurylenko) en haar collega's een geheimzinnige USB-stick in handen. De eigenaar van dat ding wil zijn stickje maar wat graag terug.
Samen met drie collega's overvalt Alex een bank. Dat loopt niet helemaal zoals gepland. Het viertal krijgt al bankovervallend ruzie. Zo erg zelfs dat een van het niet overleeft.
Gelukkig mag de buit er wezen: een flinke hoeveelheid diamanten. En een USB-stick.
Dat USB-stickje zorgt in Momentum al snel voor de nodige problemen. Dikke kans dus dat er niet alleen maar vakantiefoto's of schoolwerkstukken op staan.
En inderdaad: de USB-stick staat vol geheime documenten. Een corrupte senator (Morgan Freeman) wil het ding daarom maar wat graag in handen krijgen.
De makers van Momentum zagen het al helemaal voor zich: de film moest het eerste deel van een succesvolle serie worden. Dat ging niet door.
Momentum flopte. En hoe: volgens de Britse krant The Guardian bracht de film in zijn openingsweekend in Groot-Brittannië een schamele 46 pond op. En dat terwijl de film in tien zalen draaide.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland