TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Mr. Bean's Holiday reist Mr. Bean per trein van Londen naar het zonnige Cannes voor een welverdiende vakantie. Daar kan niet veel aan misgaan zou je denken, maar Bean weet zich op miraculeuze wijze iedere keer weer in lastige situaties te manouvreren.
Overal waar de onhandige Engelsman komt, ontstaat chaos. Wanneer door zijn schuld een jongetje zijn vader kwijtraakt, stelt hij alles in werking om de twee te herenigen.
Maar Frankrijk is groot, en Mr. Beans talent voor mislukkingen is misschien nog wel groter. Wat begint als een simpele strandvakantie, loopt in Mr. Bean's Holiday dus al snel uit op een enorme chaos.
Letterlijk alles wat mis kan gaan, gaat ook mis: Bean verliest zijn telefoon, zijn reisdocumenten, zijn videocamera en zijn zuurverdiende vakantiegeld. Ondanks als die tegenslag weet Bean zichzelf toch prima te redden in het buitenland; alles komt steeds weer op zijn pootjes terecht.
Zelfs als Bean verliefd wordt op de beroemde Franse actrice Sabine (Emma de Caunes). De beelden die hij stiekem met zijn videocamera van haar schiet, groeien zelfs uit tot een enorme hit op het filmfestival van Cannes.
Mr. Bean’s Holiday zou de laatste keer zijn dat Rowan Atkinson in de huid van de onhandige stuntel kroop. “Bean eist fysiek veel van me. En hoe tijdloos hij ook is, ik wil niet dat mensen hem straks herinneren als een oude zak”, vertelt hij in een eerder interview.
Later bleek dat Atkinson het toch niet kon laten: in 2012 was hij als Mr. Bean te zien tijdens de openingsceremonie van de Olympische Spelen en Londen en ook in de jaren daarna dook Bean af en toe op.
Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside
07:00GTST Spoilers - maandag 25 t/m donderdag 28 mei 2026