TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 1986 werden drie tieners op gruwelijke wijze vermoord nadat ze hadden aangeklopt bij Oakwood Lane 59. Tot op de dag van vandaag is de moordenaar niet gevonden.
In de jaren daarna zijn veel geruchten over de moord uitgegroeid tot legendes. Er zijn maar weinig mensen die alle verhalen geloven, maar het weerhoudt de meesten er in Neverknock toch van het huis te bezoeken.
Ook kinderen en jongeren krijgen elk jaar te horen dat ze nummer 59 absoluut moeten vermijden. Je voelt hem al aankomen: een aantal tieners slaat al die waarschuwingen in de wind.
Grace en haar vrienden kloppen er tijdens Halloween doodleuk aan. Dat is vragen om problemen.
Regisseur Sheldon Wilson bedacht het verhaal van Neverknock en schreef ook het script.
Hij vertelde in een interview hoe hij aan het idee kwam: “Toen ik opgroeide had elke buurt wel zo’n huis, meestal aan het einde van de straat, waar je maar beter niet kon aanbellen. Het leek me interessant om dat te combineren met Halloween en trick-or-treaten. Dat vormde de basis voor het verhaal. Van daaruit sloeg mijn fantasie al snel op hol en kwamen alle details vanzelf naar boven.”
Video: De eerste beelden van The Winner Takes It All zijn verschenen
09:51In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!