TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Anna Scott (Julia Roberts) is de beroemdste en meest begeerde filmster ter wereld. Haar foto prijkt op de cover van elk tijdschrift en de roddelpers volgt haar op de voet. William Thacker (Hugh Grant) is de eigenaar van een slechtlopend reisboekenwinkeltje in Notting Hill.
Hij leidt een rustig leventje, weliswaar met een rampzalig smerige huisgenoot (Rhys Ifans). Anna en William komen er echter achter dat met hun verschillende achtergronden een relatie onderhouden best lastig kan zijn.
Een van de beroemdste scènes is die waarin Grant door de Londense wijk Notting Hill wandelt en in een paar minuten de vier seizoenen aan hem voorbijtrekken.
Notting Hill was een megahit, net als ‘voorganger’ Four Weddings and a Funeral. Met dezelfde schrijver en producent (Richard Curtis), dezelfde hoofdrolspeler (Grant) en opnieuw een liefde tussen een sullige, maar uiterst charmante Brit en een mooie Amerikaanse, lijken de films een beetje op elkaar.
Heel erg is dat niet. Notting Hill ontroert misschien wat minder, maar is wel prettig zoet en romantisch.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'