TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Predators zien we huurmoordenaar Royce (gespeeld door Oscarwinnaar Adrien Brody). Hij wordt samen met een stel andere elitestrijders wakker op het moment dat ze aan een parachute boven een onbekende planeet hangen.
Al snel begrijpen ze waarom ze door de buitenaardse bewoners naar deze planeet zijn gehaald. Ze fungeren als prooi. En dus is er maar één ding dat telt: vluchten om te voorkomen dat deze meedogenloze Predators hen opsporen en vermoorden.
Predators (2010) is een verlaat vervolg op Predator uit 1987 en Predator 2 uit 1990. Producent Robert Rodriguez (naast producent is hij ook regisseur van films als Desperado en Sin City) heeft laten weten dat de titel van de film in zijn ogen een dubbele betekenis heeft. Want de predators zijn in zijn ogen niet alleen de monsters uit de film, maar ook de mensen die de strijd tegen ze aangaan.
Een van de hoofdrolspelers, Adrien Brody, is een acteur die al zijn rollen serieus neemt. Voor The Pianist heeft hij bijvoorbeeld weken op straat geleefd.
Ook voor deze Predators is Brody flink tekeergegaan, dit keer in de sportschool. Het resultaat mag er wezen: Brody trainde er maar liefst elf kilo spiermassa bij.
Zien: Zo vieren de families uit Een Huis Vol Pasen dit jaar
09:08Video: Van Oh Oh Cherso naar Dutchie Shore: Sterretje geeft zijn ongezouten mening
08:16De TV van gisteren: Linda de Mol pinkt een traantje weg na treffende woorden van finalist in Miljoenenjacht
11:00Christiaan Bauer over nieuw seizoen De Bauers: 'Er is veel veranderd' (video)
09:56Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'