TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bij een bankoverval schiet de zwaarbewapende dader een beveiligingsbeambte neer.
Filiaalmanager Jacob (Frank Grillo) voelt zich verantwoordelijk. Dat schuldgevoel uit zich in nachtmerries en flashbacks.
Voor Jacob is het duidelijk: om van dat schuldgevoel af te komen, moet hij de overvaller hoogstpersoonlijk stoppen. Ervoor zorgen dat hij niet nog meer onschuldige slachtoffer kan maken.
Maar Jacob is maar een filiaalmanager van een bank. Hij heeft geen flauw idee hoe hij dat moet aanpakken.
Gelukkig heeft hij in Reprisal een buurman die wel een handje kan helpen: ex-politieagent James (Bruce Willis). Samen gaat het duo achter overvaller Gabriel (Jonathon Schaech) aan.
Die laat zich niet zo makkelijk in de kraag vatten. Sterker nog: hij ontvoert Jacobs vrouw en dochter.
Voor Bruce Willis is Reprisal alweer zijn derde samenwerking met regisseur Brian A. Miller. Eerder had hij al rollen in The Prince (2014) en Vice (2015).
De film deed het niet al te best in de bioscopen. Wereldwijd bracht de film net iets minder dan twee ton in het laatje.
Niet zo gek ook: in veel landen – waaronder de Verenigde Staten en Nederland – was de film überhaupt nooit in de bioscoop te zien.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten