TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ex-marinier Eddie Deacon (Antonio Banderas) zit zo om werk verlegen dat hij een baantje als beveiligingsmedewerker van een winkelcentrum aanneemt.
Tijdens zijn eerste nachtdienst moet Eddie direct al zijn vechtskills aanspreken. Hij moet met zijn onervaren collega's een meisje beschermen tegen de zwaarbewapende bende van de gevaarlijke crimineel Charlie (Ben Kingsley).
Antonio Banderas ontpopt zich de laatste jaren steeds meer als actieheld. Hij lijkt hiermee in de voetsporen te treden van Liam Neeson, ook al zo’n acteur die in zijn nadagen een carrièreswitch maakte naar het lompere beuk- en knalwerk.
Banderas dook zelfs al op in The Expendables 3, de reünie van gevallen actiehelden, maar dat lijkt toch wat voorbarig. Getuige zijn optreden in Security heeft hij heeft nog jaren te gaan als wereldreddende held die voor rechtvaardigheid zorgt.
In Security schiet en schopt Banderas – met woeste baard en kekke wapens – zich een weg langs alle moordzuchtige bendeleden om uiteindelijk bij opperhoofd Charlie te eindigen. Deze snoodaard wordt gespeeld door Ben Kingsley die met gelikt ringbaardje een behoorlijke karikatuur van een crimineel neerzet.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'