TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als er al tien films en series over de wereld van Star Trek bestaan, hoe kom je dan nog met iets nieuws? Regisseur J.J. Abrams komt voor deze film met een slimme oplossing: hij zet een stap terug in de tijd.
In Star Trek neemt hij ons mee naar het moment dat een piepjonge James T. Kirk (Chris Pine) en Dr. Spock (Zachary Quinto) hun opleiding aan de Starfleet Academy net hebben afgerond.
Ze monsteren aan op het ruimteschip Enterprise voor hun eerste missie. Die is pittig: ze moeten voorkomen dat een wraakzuchtige Romulan een aantal planeten vernietigt.
Abrams mengt deze nieuwe invalshoek met bekende elementen: de vertrouwde decors en kostuums. Zo wortelt hij zijn film in de oude Star Trek-traditie op een manier die oude én nieuwe fans aanspreekt.
De Britse komiek Simon Pegg (bekend van Shaun of the Dead, Hot Fuzz en The World's End) speelt in Star Trek de rol van Scotty. Hij hoefde niet eens auditie te doen: regisseur J.J. Abrams vroeg hem voor de rol.
Pegg wilde de rol zo graag dat hij hem zelfs voor niets zou hebben gespeeld. Sterker nog: de acteur zou zelfs bereid zijn geweest Abrams te betalen om Scotty te mogen spelen.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'