TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Taken redde voormalig CIA-agent Bryan Mills (Liam Neeson) zijn eigen dochter uit de handen van een bende Albanese mensensmokkelaars. Na al dat harde werken is Mills wel aan vakantie toe.
Mills gaat daarom in Taken 2 met zijn ex-vrouw Lenore (onze eigen Famke Janssen) en hun dochter Kim (Maggie Grace) vakantie vieren in Istanboel. Van rust weinig terecht op dat stedentripje: deze keer wordt het hele gezin ontvoerd.
Wie er achter die ontvoering zit? De vader van een van de ontvoerders die Mills in Taken naar de andere wereld heeft geholpen. Hij wil zijn zoon wreken.
Gelukkig weet Kim aan de ontvoerders te ontsnappen. Zij moet er nu voor zorgen dat Bryan en Lenore ook weer op vrije voeten komen.
Daarna kan ze samen met pa de strijd met de bende weer aangaan.
Voordat de opnames van Taken 2 begonnen, was niet duidelijk of Liam Neeson überhaupt wel trek had in een vervolg. De producenten van de film hadden al een eventuele vervanger op het oog: Mickey Rourke.
Uiteindelijk besloot Neeson 'gewoon' mee te werken aan Taken 2. Ook in Taken 3 was de boomlange Ier weer van de partij.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij