TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op een dag hoort de elfjarige Mark Sway (Brad Renfro) details over een complot waarbij een senator werd vermoord. Al snel wordt hij het doelwit van gangsters en corrupte politici.
Hij zoekt steun bij advocate Reggie Love (Susan Sarandon), maar ze krijgen te maken met de over-ambitieuze officier van Justitie Roy Folltrigg (Tommy Lee Jones), die veel minder in het welzijn van de jongen is geïnteresseerd dan in zijn eigen carrière. Deze derde Grisham-verfilming leverde Susan Sarandon een Oscarnominatie op voor beste actrice.
Grisham kreeg miljoenen dollars voor de rechten van zijn boeken, daarnaast had hij redelijk veel inspraak als het ging om de casting van de acteurs. Zo wilde hij dat Mark Sway absoluut niet door een professioneel kindacteur werd gespeeld. Hij was bang dat het casten van een bekend kindsterretje met een nepaccent de geloofwaardigheid van de film zou aantasten. Hij wilde een onbekend iemand die ook echt uit de omgeving van Memphis kwam, waar de film zich afspeelt. Brad Renfro uit Knoxville, Tenessee werd uiteindelijk gekozen. Dit voelde voor Brad als een lot uit de loterij, aangezien zo'n duizend jongetjes auditie hadden gedaan voor deze rol.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson