TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Gelukkig duurt zo'n nieuwe ontmoeting meestal niet langer dan een paar minuten. Als de eerste gespreksstof op is, is het meestal wel weer gedaan.
Niet voor Simon (Jason Bateman) en Robyn (Rebecca Hall). Tijdens het winkelen komen ze toevallig een oud-klasgenoot van Simon tegen.
Na een wat ongemakkelijk gesprekje denkt het paar van Gordo (Joel Edgerton) af te zijn, maar niets is minder waar.
De oud-klasgenoot van Simon laat zich niet met een simpel gesprekje afschepen: hij wil contact houden.
Dat begint vrij onschuldig. Gordo stuurt Simon en Robyn een dure fles wijn, hij komt een keer langs voor een etentje, dat werk.
Maar daar houdt het in The Gift niet bij op. Gordo komt steeds vaker onaangekondigd langs en hij blijft maar cadeaus geven.
Simon is dat op een gegeven moment goed zat: hij wil gewoon dat Gordo Robyn en hem met rust laat. Maar waarom eigenlijk?
Wil Simon rust aan zijn hoofd of is er meer aan de hand? Wat heeft zich in het verleden tussen hem en Gordo afgespeeld?
Joel Edgerton speelt niet alleen een van de hoofdrollen in The Gift, hij schreef ook het scenario. Ook nam hij de regie voor zijn rekening.
Dat gaat hem goed af. Edgerton neemt de tijd om het verhaal te vertellen en de spanning op te bouwen. En dat werkt.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale
21:51Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!
20:44Ferry Doedens reageert na ophef over ‘heftige’ trailer Ferry Lost
15:01De eerste beelden van het nieuwe seizoen Urk! zijn verschenen
15:00Komt er een derde seizoen van Máxima? Regisseurs blijven geheimzinnig!