TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Rachel heeft vooral aandacht voor een stelletje dat in het huis naast spoor woont. Ze ziet Megan (Haley Bennett) en Scott (Luke Evans) als het perfecte koppel.
Zelf is Rachel (Emily Blunt) gescheiden. Het gelukkige liefdespaar Megan en Scott doet haar terugdenken aan betere tijden.
Gek toeval: Megan werkt als kindermeisje voor Rachels ex-man en zijn nieuwe vrouw Anna (Rebeca Ferguson). Niet dat Rachel dat weet, maar toch.
Aan het bespieden van gelukkige koppeltjes komt een einde als Megan ineens verdwijnt. Weet Scott iets van haar verdwijning?
Rachel besluit het in The Girl on the Train op eigen houtje uit te gaan zoeken. Al is het maar omdat ze op de nacht dat Megan verdween zo dronken was dat ze niet meer weet wat ze heeft gedaan.
Misschien heeft ze met haar dronken hoofd zelf wel iets met Megan gedaan...
The Girl on the Train is een verfilming van het gelijknamige boek van Paula Hawkins. In Nederland is dat boek uitgebracht als Het meisje in de trein.
Dat boek verscheen in 2015 en stond ruim vier maanden lang in de bestsellerlijst van de New York Times. Het is de snelst verkopende roman ooit.
Om er geloofwaardig uit te zien in de scènes dat ze dronken was, droeg Emily Blunt speciale contactlenzen. Daardoor zag het eruit alsof ze bloeddoorlopen ogen had.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'