TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Werkelijk, Jaws is klein bier vergeleken met het haaienmonster dat in deze actiethriller vanuit de diepste krochten van de Stille Oceaan tevoorschijn komt. Een moedige tegenstander als Jason Statham is dan geen overbodige luxe.
In een onderzeeër die als internationaal observatiestation fungeert, ontdekken de aanwezige wetenschappers het verrassende bestaan van een megalodon, een prehistorisch soort haai die allang uitgestorven moet zijn. Niet dus.
Het is aan de moedige diepzeeduiker Jonas Taylor (Jason Statham) en zijn collega’s aan boord om deze 22 meter lange ellendeling ver weg te houden van de nietsvermoedende goegemeente. Maar Jonas blijkt in The Meg naast de reuzenhaai ook oude demonen te bestrijden.
Gebaseerd op de sciencefiction-horrorroman Meg: A novel of deep terror van Steve Alten.
Jason Statham voelde zich tijdens de opnamen van The Meg als een vis in het water. De acteur kan een alleraardigst moppie zwemmen.
Wat heet: voordat hij begon met acteren, was Statham schoonspringer. Hij maakte twaalf jaar lang deel uit van de Britse zwemploeg en deed in 1990 mee aan de Commonwealth Games.
Voor de zwemscènes in deze film draaide hij dus zijn hand niet om.
Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Grote gezinnen, grote vakanties, John Wick: Chapter 3 - Parabellum
21:59Interview Eva Jinek met hoofdofficier van justitie over Marco Borsato verdeelt kijkers