TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de succesvolle televisieserie The Muppet Show kwam er een film. Die film deed het ook weer goed, dus kwam er een vervolg. En nog één.
The Muppets Take Manhattan is alweer de derde film rond Kermit de kikker en zijn muppetvrienden. De show van de Muppets is zo succesvol in hun eigen kleine theatertje, dat ze besluiten het een stap hogerop te zoeken.
De Muppets gaan naar New York, om hun show Manhattan Melodies op Broadway op de planken te brengen.
Eenmaal in The Big Apple ontdekken Kermit en zijn vrienden dat het leven in de grote stad behoorlijk ingewikkeld is. En dat succes in je eigen stadje geen garantie is voor succes in New York.
Filmen in New York bleek behoorlijk ingewikkeld. Bij het opnemen van een scène in Central Park waren er problemen met de camera.
Terwijl de crew daarmee bezig was, sprak een klein jongetje Kermit aan. Kermit praatte terug. Het jongetje had niet door dat Jim Henson de pop bestuurde.
Dat kleine gesprekje liep een beetje uit de hand: uiteindelijk hielden Henson en Kermit een geïmproviseerd optreden in het park voor een grote groep kinderen.
The Muppets Take Manhattan is de laatste Muppets-film waar Jim Henson aan meewerkte. De geestelijk vader van de Muppets overleed in 1990.
Nieuw gezin in Een Huis Vol wil af van hardnekkige vooroordelen: 'Ze dachten dat we uitkeringstrekkers waren'
10:45B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Peter Pannekoek blikt vooruit op zijn Zomergasten-aflevering: 'Het wordt geen gewichtige monoloog van drie uur'
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’