TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In een vorig leven was Frank Martin (Jason Statham) militair. Tegenwoordig heeft hij een heel ander beroep: hij is transporteur.
Dat betekent dat Frank zich laat inhuren om pakketten te bezorgen. Een beetje zoals de pakketbezorger die je webwinkelaankopen komt bezorgen, maar dan net effe anders.
Frank werkt vooral voor mensen met een schimmige achtergrond en al even duistere motieven. Vandaar dat hij zich altijd aan zijn drie zelf opgelegde regels houdt: Afspraak is afspraak, Frank wil niet weten voor wie hij werkt en hij maakt nooit een pakket open.
In The Transporter breekt Frank die laatste regel als hij ontdekt dat het pakket in zijn kofferbak beweegt. Zo komt hij erachter dat hij een jonge vrouw vervoert.
Die ontdekking zorgt ervoor dat Frank ook zijn andere twee regels verbreekt. Hij wil weten voor wie hij deze vrouw vervoert en wat zijn bedoeling met haar is.
Zijn geheimzinnige opdrachtgever is daar niet blij mee. Hoe dat afloopt? Je ziet het in keiharde actieknaller The Transporter.
Hoofdrolspeler Jason Statham deed bijna alle stunts in de film zelf. Dat was niet helemaal zonder gevaar. Bij een van de explosies belandde een vonkje op zijn hoofd, waardoor zijn haar in brand vloog.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?