TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In een vorig leven was Frank Martin (Jason Statham) militair. Tegenwoordig heeft hij een heel ander beroep: hij is transporteur.
Dat betekent dat Frank zich laat inhuren om pakketten te bezorgen. Een beetje zoals de pakketbezorger die je webwinkelaankopen komt bezorgen, maar dan net effe anders.
Frank werkt vooral voor mensen met een schimmige achtergrond en al even duistere motieven. Vandaar dat hij zich altijd aan zijn drie zelf opgelegde regels houdt: Afspraak is afspraak, Frank wil niet weten voor wie hij werkt en hij maakt nooit een pakket open.
In The Transporter breekt Frank die laatste regel als hij ontdekt dat het pakket in zijn kofferbak beweegt. Zo komt hij erachter dat hij een jonge vrouw vervoert.
Die ontdekking zorgt ervoor dat Frank ook zijn andere twee regels verbreekt. Hij wil weten voor wie hij deze vrouw vervoert en wat zijn bedoeling met haar is.
Zijn geheimzinnige opdrachtgever is daar niet blij mee. Hoe dat afloopt? Je ziet het in keiharde actieknaller The Transporter.
Hoofdrolspeler Jason Statham deed bijna alle stunts in de film zelf. Dat was niet helemaal zonder gevaar. Bij een van de explosies belandde een vonkje op zijn hoofd, waardoor zijn haar in brand vloog.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland
13:56Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'