TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het was een van de grootste filmverrassingen van 1999: The Sixth Sense. De thriller maakte in één klap een ster van regisseur M. Night Shyamalan.
Daarna bouwde Shyamalan met Unbreakable en Signs lekker verder aan zijn succes. En toen kwam de klad erin. The Village viel nog wel mee, maar daarna maakte de regisseur flop na flop.
En toen was daar in 2015 ineens The Visit, een horrorfilm waarin Shyamalan terugkeert naar waar hij goed in is: gelikte, spannende films maken.
De vijftienjarige Becca en haar broertje Tyler gaan op bezoek bij hun opa en oma op het platteland. Dat is bijzonder: hun moeder heeft jarenlang ruzie met haar ouders gehad, dus Tyler en Becca hebben hun grootouders nog nooit ontmoet.
Het blijken hele lieve oudjes te zijn, maar toch ook wel een beetje vreemd. In het begin lijkt dat allemaal nog vrij onschuldig. Maar of dat ook klopt?
The Visit kostte maar een schijntje. M. Night Shyamalan had maar vijf miljoen dollar nodig om de film te maken.
Blijkbaar kan hij prima uit de voeten met kleine budgetten: de film bracht zo'n 100 miljoen dollar op.
En, ook wel fijn voor een regisseur: The Visit is zijn eerste film sinds The Village (uit 2004) waarvoor Shyamalan géén Razzienominaties voor slechtste film en slechtste regisseur kreeg.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji