TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een eeuwenoude vijand, de duistere elf Malekith (Christopher Eccleston), keert terug. Zelfs Odin en de strijders van Asgard kunnen hem niet verslaan, dus moet Thor (Chris Hemsworth) zijn gevaarlijkste en meest persoonlijke strijd tot nu aangaan.
De duistere elf Malekith wilde eeuwen geleden samen met zijn volk de aarde terug veranderen in zijn oorspronkelijke vorm. Dit met behulp van een onzichtbare kracht: De Aether.
Op aarde raakt Jane Foster (Natalie Portman) per ongeluk bezeten van die kracht. Daarmee vormt ze een bedreiging voor alle Negen Rijken.
Thor moet haar in Thor: The Dark World proberen te genezen voor het te laat is.
Ook Thors broertje Loki (Tom Hiddleston) maakt zijn opwachting in dit vervolg op Thor. De god van de chaos is in Asgard veroordeeld voor zijn daden in die eerste Thor-film.
Ondertussen vecht hij samen met Fandral, Volstagg en Sif tegen een groep indringers uit een ander rijk, waar Asgard nu al twee jaar mee in oorlog verkeert.
Oorspronkelijk zou Loki helemaal geen rol hebben in Thor: The Dark World. Toen hij door The Avengers razend populair werd bij Marvel-fans, kwamen de filmmakers tot inkeer.
Ze lieten het script herschrijven. Zo kreeg Loki een belangrijke rol in deze film.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji