TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De orcs zijn een oorlogslustig volk. Zo oorlogslustig dat er van hun land, Draenor, niet veel meer over is. Voor het totaal ineenstort gaan de orcs op zoek naar een nieuwe plek om te leven.
Die nieuwe plek denken ze gevonden te hebben in Azeroth. Alleen: daar wonen de mensen al.
Orcleider Gul'dan ziet dat meer als een uitdaging dan een probleem. Gewoon effe die mensen uit de weg ruimen en Azeroth is van de orcs.
Niet alle orcs zijn het met hem eens. Durotan is moe van het vechten en hoopt dat mens en orc vreedzaam kunnen samenleven.
Llane Wrynn (Dominic Cooper), de koning van Azeroth, wil de orcs zo snel mogelijk verjagen. Zijn broer Anduin Lothar (Travis Fimmel) ziet meer in vrede.
Lukt het Durotan en Anduin Lothar een vreedzame oplossing te vinden? Of komt die allesvernietigende oorlog tussen mens en orc er toch? Je ziet het in Warcraft.
Computergamefabrikant Blizzard liep al een tijd rond met plannen voor een op World of Warcraft gebaseerde film. Uwe Boll, die bekendstaat als slechtste regisseur ter wereld, wilde die film heel graag regisseren.
Daar had Blizzard geen trek in. Uiteindelijk nam Duncan Jones de regie van Warcraft voor zijn rekening.
Jones – de zoon van David Bowie – is een groot liefhebber van World of Warcraft. Hij was niet de enige op de set die wel van een potje gamen hield: ook specialeffectsman Bill Westenhofer en acteur Robert Kazinsky zijn fervent World of Warcraft-spelers.
Partnerbijdrage
Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen
08:42De TV van gisteren: Wilde achtervolging in Bureau Groningen eindigt in flinke ravage, kijkers stomverbaasd
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Rambo IV
17:38Heftige confrontatie met verwarde man in Bureau Groningen: 'Heftig om aan te zien'