TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Tussen 1995 en 2001 was de serie Loenatik vaste prik in kinderprogramma Villa Achterwerk van de VPRO. In 2002 kwam er een film: Loenatik: De moevie.
In 2014 kreeg die film een vervolg. Net als de serie en de eerste film draait Loenatik, te gek! om de vijf bewoners van psychiatrische kliniek Zonnedael.
Het grote verschil: Zonnedael gaat sluiten. Directeur Bomhoff zet het vijftal uit de mooie villa.
Nu komen De majoor (Martin van Waardenberg), Bep Brul (Karin van Holst Pellekaan) en de rest dus in de 'gewone' wereld terecht. Maar of ze het daar wel gaan redden?
Zuster Ten Hoeven (Jacqueline Blom) heeft het zwaar met de sluiting van Zonnedael. Ze vindt het zo erg dat ze haar patiënten in de steek moet laten dat ze depressief wordt.
Als De majoor, Bep en hun medepatiënten Dr. Doolittle (John Buisman), Fats (Dick van den Toorn) en Mevrouw de Haas (Catharina Haverkamp) horen dat zuster Ten Hoeven ontvoerd is, komen ze in actie.
Het vijftal gaat in Loenatik, te gek! op zoek naar hun geliefde zuster. Dat levert een uitbundige, gevaarlijke en knettergekke zoektocht op.
Maar dat is nog niet alles! Als de patiënten haar gevonden hebben, ontdekken ze wie er achter haar ontvoering zit...
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Hélène Hendriks schrikt van relatiebreuk die ze als primeur krijgt in De Oranjezomer: 'Ik hoop dat het goedkomt'
09:35De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers zien Marokko het tot de WK-kwartfinales schoppen
06:47Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, De avondetappe, Another 48 Hrs.
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan