TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Samen met Jeroen van der Boom was André Hazes aangeschoven bij Beau van Erven Dorens om daar diverse hoogtepunten uit de geschiedenis van Holland Zingt Hazes te bespreken. Ook kwamen de plannen voor de komende edities aan bod, waarna Beau het niet kon laten toch nog wat te vragen over het privéleven van de zanger.
"Hé André, ik zag op jouw Instagram dat jij een leuke Pasen hebt gehad. Is dit een heel goede vriend of is dit je nieuwe schoonvader?”, vroeg de presentator aan de volkszanger. Hoewel André in eerste instantie niet wilde antwoorden, besloot hij alsnog openheid van zaken te geven. “Het is zeker een heel goede vriend en ik kan het ook heel goed met zijn dochter vinden, ja.”
Daarmee doelde Beau dus op Sarah van Soelen, de 25-jarige influencer die direct na de breuk met Monique Westenberg in beeld kwam. “Dus dat is dan de nieuwe liefde?”, vervolgde Beau. André: “Ehh, ja. ja. ja, ik ben wel gek op dat meisje, ja”, waar André aan toevoegde dat hij eigenlijk teveel gezegd had. "Maar ik ben ook geen leugenaar."
André Hazes en Monique Westenberg maakten vorige maand bekend definitief uit elkaar te zijn. Samen hebben ze zoon André junior.
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis