TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Samen met Jeroen van der Boom was André Hazes aangeschoven bij Beau van Erven Dorens om daar diverse hoogtepunten uit de geschiedenis van Holland Zingt Hazes te bespreken. Ook kwamen de plannen voor de komende edities aan bod, waarna Beau het niet kon laten toch nog wat te vragen over het privéleven van de zanger.
"Hé André, ik zag op jouw Instagram dat jij een leuke Pasen hebt gehad. Is dit een heel goede vriend of is dit je nieuwe schoonvader?”, vroeg de presentator aan de volkszanger. Hoewel André in eerste instantie niet wilde antwoorden, besloot hij alsnog openheid van zaken te geven. “Het is zeker een heel goede vriend en ik kan het ook heel goed met zijn dochter vinden, ja.”
Daarmee doelde Beau dus op Sarah van Soelen, de 25-jarige influencer die direct na de breuk met Monique Westenberg in beeld kwam. “Dus dat is dan de nieuwe liefde?”, vervolgde Beau. André: “Ehh, ja. ja. ja, ik ben wel gek op dat meisje, ja”, waar André aan toevoegde dat hij eigenlijk teveel gezegd had. "Maar ik ben ook geen leugenaar."
André Hazes en Monique Westenberg maakten vorige maand bekend definitief uit elkaar te zijn. Samen hebben ze zoon André junior.
Cast Gooische Vrouwen verklapt details over nieuw seizoen (video)
09:27Catherine Keyl reageert in De Oranjezomer op boze Gordon: 'Dat is 35 jaar geleden!' (video)
09:03De TV van gisteren: kijkcijfers Triviant nog altijd laag, RTL4 scoort wel met quiz
06:47Vanavond op TV: Andere tijden presenteert: Door vrouwenogen, Ons kent ons, Don't Tell Mom the Babysitter's Dead
20:14De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne