TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Samen met Jeroen van der Boom was André Hazes aangeschoven bij Beau van Erven Dorens om daar diverse hoogtepunten uit de geschiedenis van Holland Zingt Hazes te bespreken. Ook kwamen de plannen voor de komende edities aan bod, waarna Beau het niet kon laten toch nog wat te vragen over het privéleven van de zanger.
"Hé André, ik zag op jouw Instagram dat jij een leuke Pasen hebt gehad. Is dit een heel goede vriend of is dit je nieuwe schoonvader?”, vroeg de presentator aan de volkszanger. Hoewel André in eerste instantie niet wilde antwoorden, besloot hij alsnog openheid van zaken te geven. “Het is zeker een heel goede vriend en ik kan het ook heel goed met zijn dochter vinden, ja.”
Daarmee doelde Beau dus op Sarah van Soelen, de 25-jarige influencer die direct na de breuk met Monique Westenberg in beeld kwam. “Dus dat is dan de nieuwe liefde?”, vervolgde Beau. André: “Ehh, ja. ja. ja, ik ben wel gek op dat meisje, ja”, waar André aan toevoegde dat hij eigenlijk teveel gezegd had. "Maar ik ben ook geen leugenaar."
André Hazes en Monique Westenberg maakten vorige maand bekend definitief uit elkaar te zijn. Samen hebben ze zoon André junior.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij