TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hilarisch! Zo kwam Hans Kraay jr. terecht bij SBS6
Arjen Lubach schrijft in zijn woensdag verschenen boek Stoorzender dat hij over niet al te lange tijd stopt met Zondag met Lubach. Bij Op1 legt hij woensdag uit bang te zijn dat de impact van zijn boosheid in het programma op den duur zal afnemen. Hij wil daarom stoppen op het hoogtepunt. "Er is eigenlijk maar één standje boosheid, dus als ik het heb over bladblazers dan ben ik net zo boos als wanneer ik het heb over Oeigoeren."
Bekijk het fragment hier terug of klik op de tweet hieronder om het fragment terug te zien:
"Er is eigenlijk maar één standje boosheid, dus als ik het heb over bladblazers dan ben ik net zo boos als wanneer ik het heb over Oeigoeren. (...) Ik ben zo bang dat het inboet aan effect," @arjenlubach over een van de redenen waarom #ZML zal gaan stoppen. #Op1 pic.twitter.com/Yd96NYHcuS — Op1 (@op1npo) August 19, 2020
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026
10:00Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'