TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hilarisch! Zo kwam Hans Kraay jr. terecht bij SBS6
Arjen Lubach schrijft in zijn woensdag verschenen boek Stoorzender dat hij over niet al te lange tijd stopt met Zondag met Lubach. Bij Op1 legt hij woensdag uit bang te zijn dat de impact van zijn boosheid in het programma op den duur zal afnemen. Hij wil daarom stoppen op het hoogtepunt. "Er is eigenlijk maar één standje boosheid, dus als ik het heb over bladblazers dan ben ik net zo boos als wanneer ik het heb over Oeigoeren."
Bekijk het fragment hier terug of klik op de tweet hieronder om het fragment terug te zien:
"Er is eigenlijk maar één standje boosheid, dus als ik het heb over bladblazers dan ben ik net zo boos als wanneer ik het heb over Oeigoeren. (...) Ik ben zo bang dat het inboet aan effect," @arjenlubach over een van de redenen waarom #ZML zal gaan stoppen. #Op1 pic.twitter.com/Yd96NYHcuS — Op1 (@op1npo) August 19, 2020
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk