TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Bos zong het nummer Lied voor niemand anders en raakte daarmee de kijker én Freek en Suzan. Laatstgenoemde pinkte een klein traantje weg tijdens het nummer.
Ook de Engelse versie van Als het avond is van Milow bezorgde de kijkers kippenvel. Hij bracht het nummer When the sun goes down. "Beste Zangers gaat verder waar t vorig seizoen was gebleven. Muzikale verrassingen ten top en weer met vakwerk van de band afgeleverd. Stef Bos inderdaad hoogtepunt. Milow ook niet verkeerd", reageert een kijker onder de vertolking van Milow van het nummer.
Stef bos is the Boss #bestezangers — Peter Alkemade (@peter_alkemade) September 3, 2020
Ok, momenteel raakt alles even meer. Maar lieve @StefBosOfficial Wat zong en vertelde je dit ongelooflijk mooi. Zo moet de liefde 💕 zijn #bestezangers — Patricia Roukens 🖇 (@Yttap67) September 3, 2020
Even zonder dolle, beste zangers is echt een vet goed programma en laat maar zien wat voor briljante artiesten Nederland heeft — Ynthia (@Ynthiax) September 4, 2020
Partnerbijdrage
Danny Ghosen onderzoekt het asieldebat in nieuwe documentaire
14:35Renske blikt terug op veelbesproken deelname B&B Vol Liefde: 'Shit man, doe rustig meid!'
13:27Expeditie Robinson-kijkers genieten van Camiel Kesbeke: 'Power augurk!'
12:59André van Duin zorgt voor vrolijke noot in finale Het MAX Orkest
12:47Finale Het MAX Orkest: Francis van Broekhuizen imponeert met I Dreamed a Dream