TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Snowboardster Bibian Mentel weet al zo’n 21 jaar lang kanker te overleven, maar kreeg in maart te horen dat de ziekte voor de 14de keer is teruggekomen. In Jinek vertelt ze over de zware periode die hierop volgde.
De reden waarom de voormalig sportster aan tafel zit bij Jinek is vanwege de film Bibian Mentel: Leef. Hierin volgt documentaire-maker Jesse Bleekmolen haar in de periode die mogelijk de laatste fase van haar leven is.
"Ik wil geen kasplantje zijn", vertelt Mentel als Eva Jinek vraagt waar haar grens ligt in het ziektebed. "Maar zolang ik nog van mijn kinderen kan genieten en kan communiceren, vind ik het een stuk minder erg."
Adriaan over de gezondheid van Bassie: 'Het gaat elke dag beter'
Kijk hier het fragment terug:
De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Medisch Centrum West, Wrong Place
20:32Kijkers van De Hanslers blijven massaal team Denise
15:45'Malou Petter wordt de nieuwe Roos Moggré bij EenVandaag'