TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Dinsdagavond had De slimste mens-deelneemster Francis van Broekhuizen een bijzonder leuk verzoek aan professioneel brombeer Maarten van Rossem. Ze wil zo graag eens meedoen aan 2 voor 12, en dan het liefst met Van Rossem aan haar haar zijde.
“De slimste mens was een droom, maar ik wil zo graag ook nog eens aan 2 voor 12 meedoen”, begint operazangeres Francis. “Maar niemand wil met me mee, dus ik wil vragen… Maarten, lijkt het je wat?” De twee gaan het er nog over hebben. “Het zou zo leuk zijn”, aldus een enthousiaste Francis.
Persoonlijk vind ik dat Maarten dit niet kan weigeren. You go Girl, Francis! #deslimstemens #deslimste #2voor12 @cis1975 pic.twitter.com/u7Rx3tDcVM — SannyZoet🌷 (@ZoetSanny) July 28, 2020
Zaterdag in The Tribute: Child of Destiny maakt indruk op Angela Groothuizen
13:20Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
13:06Kersverse First Dates-barman Jeremy is baan nu alweer kwijt: dit is zijn reactie
12:23Tina Nijkamp: 'Opstappen Renze Klamer is het failliet van RTL Tonight'
11:26Monique Hansler haalt uit naar Aran Bade: 'Dit is zijn schuld'