TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dinsdagavond had De slimste mens-deelneemster Francis van Broekhuizen een bijzonder leuk verzoek aan professioneel brombeer Maarten van Rossem. Ze wil zo graag eens meedoen aan 2 voor 12, en dan het liefst met Van Rossem aan haar haar zijde.
“De slimste mens was een droom, maar ik wil zo graag ook nog eens aan 2 voor 12 meedoen”, begint operazangeres Francis. “Maar niemand wil met me mee, dus ik wil vragen… Maarten, lijkt het je wat?” De twee gaan het er nog over hebben. “Het zou zo leuk zijn”, aldus een enthousiaste Francis.
Persoonlijk vind ik dat Maarten dit niet kan weigeren. You go Girl, Francis! #deslimstemens #deslimste #2voor12 @cis1975 pic.twitter.com/u7Rx3tDcVM — SannyZoet🌷 (@ZoetSanny) July 28, 2020
Na discussie over kijkcijfers komt A.S.S. - Anti Survival Show toch terug voor in ieder geval een reünie
14:17Claire Bender is dol op prinses Mabel: 'Het klinkt alsof ik verliefd op haar ben'
13:32Albert Verlinde niet langer exclusief bij RTL en maakt opvallende tv-switch
13:01'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag