TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dinsdagavond had De slimste mens-deelneemster Francis van Broekhuizen een bijzonder leuk verzoek aan professioneel brombeer Maarten van Rossem. Ze wil zo graag eens meedoen aan 2 voor 12, en dan het liefst met Van Rossem aan haar haar zijde.
“De slimste mens was een droom, maar ik wil zo graag ook nog eens aan 2 voor 12 meedoen”, begint operazangeres Francis. “Maar niemand wil met me mee, dus ik wil vragen… Maarten, lijkt het je wat?” De twee gaan het er nog over hebben. “Het zou zo leuk zijn”, aldus een enthousiaste Francis.
Persoonlijk vind ik dat Maarten dit niet kan weigeren. You go Girl, Francis! #deslimstemens #deslimste #2voor12 @cis1975 pic.twitter.com/u7Rx3tDcVM — SannyZoet🌷 (@ZoetSanny) July 28, 2020
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Muziekfeest op het plein valt in het water op zomerse vrijdag
08:25B&B vol liefde-ster Timothy bijt van zich af na aantijgingen over strafblad
08:15Marco Schuitmaker in alle stilte bezig met eigen realitysoap: ‘We hebben al veel gefilmd’
08:06Tina Nijkamp doet teleurstellende ontdekking over The masked singer: ‘Helaas!’
08:00Noa Zwan verklapt afloop GTST-zomercliff met backstage selfie