TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dinsdagavond had De slimste mens-deelneemster Francis van Broekhuizen een bijzonder leuk verzoek aan professioneel brombeer Maarten van Rossem. Ze wil zo graag eens meedoen aan 2 voor 12, en dan het liefst met Van Rossem aan haar haar zijde.
“De slimste mens was een droom, maar ik wil zo graag ook nog eens aan 2 voor 12 meedoen”, begint operazangeres Francis. “Maar niemand wil met me mee, dus ik wil vragen… Maarten, lijkt het je wat?” De twee gaan het er nog over hebben. “Het zou zo leuk zijn”, aldus een enthousiaste Francis.
Persoonlijk vind ik dat Maarten dit niet kan weigeren. You go Girl, Francis! #deslimstemens #deslimste #2voor12 @cis1975 pic.twitter.com/u7Rx3tDcVM — SannyZoet🌷 (@ZoetSanny) July 28, 2020
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën