TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dinsdagavond had De slimste mens-deelneemster Francis van Broekhuizen een bijzonder leuk verzoek aan professioneel brombeer Maarten van Rossem. Ze wil zo graag eens meedoen aan 2 voor 12, en dan het liefst met Van Rossem aan haar haar zijde.
“De slimste mens was een droom, maar ik wil zo graag ook nog eens aan 2 voor 12 meedoen”, begint operazangeres Francis. “Maar niemand wil met me mee, dus ik wil vragen… Maarten, lijkt het je wat?” De twee gaan het er nog over hebben. “Het zou zo leuk zijn”, aldus een enthousiaste Francis.
Persoonlijk vind ik dat Maarten dit niet kan weigeren. You go Girl, Francis! #deslimstemens #deslimste #2voor12 @cis1975 pic.twitter.com/u7Rx3tDcVM — SannyZoet🌷 (@ZoetSanny) July 28, 2020
Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert
21:14Ze zijn er!: Dit zijn de eerste beelden van de Woeste Grond-film
20:50Nasrdin Dchar regisseert nieuwe dramaserie voor Omroep MAX
20:06Bert van Leeuwen over einde Het Familiediner: 'Het verveelt mij nog niet'
16:33De Bondgenoten komt tijdens Gouden Televizier-Ring Gala met een livestream