TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Directeur Jan de Jong van de Eredivisie snapt niet waarom toeschouwers de komende drie weken niet welkom zijn bij wedstrijden van het betaalde voetbal. Bij Jinek doet hij zijn verhaal.
Om zijn punt te maken, begint De Jong over de Efteling. Daar mogen ze de komende tijd namelijk gewoon nog zo’n 4000-5000 bezoekers ontvangen. Volgens burgemeester John Jorritsma, die ook aan tafel zit bij Jinek, komt dit omdat mensen in pretparken zich meer voortbewegen en de kans op verspreiding zo minder wordt.
De Jong heeft hier niet zoveel begrip voor, want bij voetbalwedstrijden is er naar eigen zeggen meer zicht op wie waar zit. Hij ziet het voetbal dan ook niet als het probleem, maar als onderdeel van de oplossing.
Martien Meiland wil terug in Nederland aan de botox
Kijk hier het fragment terug:
Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted
19:52Familie Meiland neemt melkveebedrijf over in nieuw RTL 4-programma
17:30Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Strijders te zien
15:18Valentijne haalt hard uit naar haar broer Casper in De Bondgenoten: 'Je zet me voor schut'
14:34Zien we Joep Sertons nog terug als acteur? Dit zegt hij zelf