TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Directeur Jan de Jong van de Eredivisie snapt niet waarom toeschouwers de komende drie weken niet welkom zijn bij wedstrijden van het betaalde voetbal. Bij Jinek doet hij zijn verhaal.
Om zijn punt te maken, begint De Jong over de Efteling. Daar mogen ze de komende tijd namelijk gewoon nog zo’n 4000-5000 bezoekers ontvangen. Volgens burgemeester John Jorritsma, die ook aan tafel zit bij Jinek, komt dit omdat mensen in pretparken zich meer voortbewegen en de kans op verspreiding zo minder wordt.
De Jong heeft hier niet zoveel begrip voor, want bij voetbalwedstrijden is er naar eigen zeggen meer zicht op wie waar zit. Hij ziet het voetbal dan ook niet als het probleem, maar als onderdeel van de oplossing.
Martien Meiland wil terug in Nederland aan de botox
Kijk hier het fragment terug:
De TV van gisteren: Dramatische start voor nieuwe vooravond van NET5
07:00GTST Spoilers - maandag 14 t/m donderdag 17 september 2026
06:47Vanavond op TV: A beautiful mess, De meestergids, Indiana Jones and the Last Crusade
18:14Humberto Tan wordt opnieuw vader
17:41Patty Brard keert terug met realityserie Patty's Posse