TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Directeur Jan de Jong van de Eredivisie snapt niet waarom toeschouwers de komende drie weken niet welkom zijn bij wedstrijden van het betaalde voetbal. Bij Jinek doet hij zijn verhaal.
Om zijn punt te maken, begint De Jong over de Efteling. Daar mogen ze de komende tijd namelijk gewoon nog zo’n 4000-5000 bezoekers ontvangen. Volgens burgemeester John Jorritsma, die ook aan tafel zit bij Jinek, komt dit omdat mensen in pretparken zich meer voortbewegen en de kans op verspreiding zo minder wordt.
De Jong heeft hier niet zoveel begrip voor, want bij voetbalwedstrijden is er naar eigen zeggen meer zicht op wie waar zit. Hij ziet het voetbal dan ook niet als het probleem, maar als onderdeel van de oplossing.
Martien Meiland wil terug in Nederland aan de botox
Kijk hier het fragment terug:
Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal
13:07Livestream De Dam Amsterdam: is Nationaal Monument op tijd schoon voor Dodenherdenking?
12:50Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'