TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor zijn reisdocumentaire Ondersteboven van Afrika maakte Waldemar Torenstra de roadtrip van zijn leven. In RTL Boulevard vertelt hij nu over zijn ervaringen.
Het was best heftig, maandenlang van huis zijn voor de opnames van de documentaire. Maar de ervaring was het dubbel en dwars waard, volgens de acteur. Met de motor legde hij in 60 dagen een afstand af van 16.000 kilometer door 12 landen.
"Dit continent is zoveel groter dan ik eigenlijk wist en zoveel veelzijdiger", vertelt Torenstra. "Vaak gaat het óf over mooie natuur óf over ellende. Ik wilde laten zien wat voor gekke dingen ik nog meer heb gezien."
Zondag met Lubach bekritiseert complotdenkers met online fabeltjesfuik
Kijk hier het fragment terug:
Ondersteboven van Afrika is elke zondag om 20:20 uur te zien bij NPO2.
De TV van gisteren: Kijkers kritisch op BNNVARA-documentaire De Instagram Moord
07:00GTST Spoilers - maandag 30 maart t/m donderdag 2 april 2026
19:50Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild
19:41Muziek van Marco Borsato keert terug in The Passion
15:24Dit is wanneer de laatste aflevering van Flikken Maastricht te zien is