TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor zijn reisdocumentaire Ondersteboven van Afrika maakte Waldemar Torenstra de roadtrip van zijn leven. In RTL Boulevard vertelt hij nu over zijn ervaringen.
Het was best heftig, maandenlang van huis zijn voor de opnames van de documentaire. Maar de ervaring was het dubbel en dwars waard, volgens de acteur. Met de motor legde hij in 60 dagen een afstand af van 16.000 kilometer door 12 landen.
"Dit continent is zoveel groter dan ik eigenlijk wist en zoveel veelzijdiger", vertelt Torenstra. "Vaak gaat het óf over mooie natuur óf over ellende. Ik wilde laten zien wat voor gekke dingen ik nog meer heb gezien."
Zondag met Lubach bekritiseert complotdenkers met online fabeltjesfuik
Kijk hier het fragment terug:
Ondersteboven van Afrika is elke zondag om 20:20 uur te zien bij NPO2.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'