TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Met in deze uitzending:
* Voormalig directeur van Milieudefensie Donald Pols kan na één dag bij Tata Steel alweer vertrekken na onthullingen van NRC over zijn extreemrechtse verleden. Hij werd als 19-jarige in Zuid-Afrika voorzitter van een groepering die in verzet kwam tegen de anti-apartheidsbeweging. Pols zegt nu dat hij eerder iets met zijn verleden had moeten doen en wijt dit verleden aan de tijd en de omgeving waarin hij opgroeide. Hoe kwam NRC op het spoor van het verleden van Pols en hoe problematisch is dit verleden? En wat was zijn rol in deze beweging? Dat vragen we aan NRC-journalisten Jeroen Wester en Jorg Leijten, die samen met historicus Anne-Lot Hoek het artikel over Pols schreven.
* Kabinet-Jetten zit 100 dagen in het zadel. Hoewel de coalitiepartijen deze mijlpaal vieren, zijn veel kiezers minder te spreken over het nieuwe kabinet. Het vertrouwen in kabinet-Jetten is gezakt naar 22 procent en dat is lager dan het vertrouwen in kabinet-Schoof rond dezelfde periode, dat blijkt uit een peiling van RTL Nieuws. Hoe komt het dat het vertrouwen zo laag is? Tegelijkertijd liggen er nog grote dossiers op tafel. Wat moet het kabinet doen om voldoende steun te krijgen van de oppositiepartijen? GroenLinks-PvdA-leider Jesse Klaver roept het kabinet op om het regeerakkoord open te breken om nieuwe financiële afspraken te maken. Hij schuift aan samen met voormalig BIJ1-leider Sylvana Simons, voormalig VVD-minister Christianne van der Wal en politiek verslaggever Irene de Kruif.
* De twee Nederlandse oud-modellen Thysia Huisman en Annemarie Ettekoven werden slachtoffer van voormalig modellenagent en ronselaar van Jeffrey Epstein, Jean-Luc Brunel. Brunel maakte misbruik van zijn positie in de modellenwereld en verkrachtte beide vrouwen. Huisman was de eerste die aangifte tegen hem deed. Welke impact heeft dit misbruik op hen gemaakt? Uiteindelijk werd Brunel, net als Epstein, dood aangetroffen in zijn cel. Daarmee kwam ook het strafrechtelijk onderzoek naar hem ten einde. Toch heeft hun bekentenis veel in beweging gebracht. Samen met vijftien oud-modellen uit verschillende landen werd de actiegroep ‘Victorious Angels’ opgericht, bestaande uit slachtoffers van onder andere Brunel. Wat hopen zij met deze actiegroep te bereiken? Thysia Huisman schuift aan, samen met Annemarie Ettekoven, die voor het eerst haar verhaal doet.
Ga direct naar
Direct naar
Talkshow over de actualiteit. Aan tafel voeren afwisselend Jeroen Pauw en Tim de Wit het gesprek van de dag. Er is ruimte voor debat en actuele duiding met de hoofdrolspelers uit de politiek en het nieuws.
Wil je een aflevering van Pauw & De Wit live kijken? Op deze dagen zijn de uitzendingen te zien op tv.
BVN
•
Vanochtend
•
10:40 - 11:30
NPO 1
•
Vanmiddag
•
16:05 - 17:00
NPO 1
•
Vanavond
•
23:35 - 00:10
Pauw & De Wit is via o.a. NLZIET, NPO Start, en NPO Start direct te streamen. In het geval van sommige programma’s kun je zelfs al vooruitkijken. Ook kun je natuurlijk Pauw & De Wit terugkijken.
Pauw & De Wit uitzending gemist? Bekijk hieronder welke recente uitzendingen er zijn geweest en of je ze kunt terugkijken.
Pauw & De Wit (talkshow) wordt uitgezonden op BVN en is te streamen op (o.a.) NLZIET, NPO Start en NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten). De presentatie is in handen van Roos Moggré.
NPO 1
•
Gisteren
•
22:25 - 23:15