TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Maak een gratis MijnGids account aan, en voeg dit item toe aan je persoonlijke tv-gids.
Met in deze uitzending:
* De stikstofplannen van het kabinet moeten wat de BBB betreft van tafel. Als er niet wordt bewogen op het stikstofdossier, zal de BBB de begroting van het kabinet niet steunen. Partijleider Henk Vermeer van de BBB kreeg vandaag bezoek van minister van Landbouw Jaimi van Essen (D66) om te praten over de stikstofplannen. Het standpunt van de BBB is dat het kabinet op meerdere dossiers beweegt om begrotingen rond te krijgen, en dus moet dat óók voor het voor de BBB erg belangrijke stikstofdossier gelden. Wat heeft Vermeer precies met Van Essen besproken? En heeft hij ook iets voor elkaar gekregen? Hij licht het vanavond toe.
* Drie jaar na de aanval van Hamas op Israël maakt het land zich op voor de eerste parlementsverkiezingen sinds de terreurdaad. Op 27 oktober gaat het land naar de stembus. De grote vraag is of Israël na 19 jaar Netanyahu een nieuwe premier krijgt. Maar de verkiezingen draaien om meer dan Netanyahu en kunnen niet los worden gezien van de terreuraanslag van drie jaar geleden. Zo werd de aanval vandaag op verschillende plekken in Israël herdacht en vonden er ook protesten tegen de regering plaats. Welke rol speelt de terreuraanval van 7 oktober in de aanstaande verkiezingen? En hoe waarschijnlijk is het dat Netanyahu het veld moet ruimen? Dat bespreken we met voormalig NOS-correspondent Midden-Oosten Sander van Hoorn.
* Er zijn ontwikkelingen in de zaak-Overasselt. Het Gelderse dorp werd vijf weken geleden opgeschrikt door een geweldsuitbarsting waar meer dan dertig gewapende mannen bij betrokken waren. Bij de geweldsexplosie werd beveiliger Berry Leenders – die de wacht hield bij de woning van de van drugshandel verdachte Jan G. – doodgeschoten. De politie heeft drie verdachten op de korrel die gericht op Leenders zouden hebben geschoten. Hoe kwam de politie deze drie verdachten op het spoor? Wat is er over deze verdachten bekend? En wat betekent dit concreet voor het onderzoek? Dat bespreken we met AD-misdaadverslaggever Yelle Tieleman.
De presentatie is in handen van Tim de Wit.
Ga direct naar
Direct naar
Talkshow over de actualiteit. Aan tafel voeren afwisselend Jeroen Pauw en Tim de Wit het gesprek van de dag. Er is ruimte voor debat en actuele duiding met de hoofdrolspelers uit de politiek en het nieuws.
Wil je een aflevering van Pauw & De Wit live kijken? Op deze dagen zijn de uitzendingen te zien op tv.
NPO 1
•
Vanmiddag
•
16:05 - 17:00
NPO 1
•
Vanavond
•
22:45 - 23:40
BVN
•
Vanavond
•
23:15 - 00:05
Pauw & De Wit is via o.a. NLZIET, NPO Start, en NPO Start direct te streamen. In het geval van sommige programma’s kun je zelfs al vooruitkijken. Ook kun je natuurlijk Pauw & De Wit terugkijken.
Pauw & De Wit uitzending gemist? Bekijk hieronder welke recente uitzendingen er zijn geweest en of je ze kunt terugkijken.
Pauw & De Wit (talkshow) wordt uitgezonden op NPO 1 en is te streamen op (o.a.) NLZIET, NPO Start en NPO Start (klik hier voor alle streamingdiensten).
NPO 1
•
Gisteren
•
22:25 - 23:15