TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nog niet zo lang geleden werkte Hank (Steve Zahn) bij de politie. Die baan is hij nu kwijt.
Daarom gaat Hank aan de slag in de beveiliging. Als hij ziet wie zijn nieuwe collega is, draait hij meteen helemaal door.
Dat is namelijk Earl (Martin Lawrence). Earl is niet alleen een kneus die van de politieacademie getrapt is, hij is ook de reden dat Hank niet meer bij de politie werkt.
Of ze ooit goede collega's zullen worden? Heet lijkt er in National Security niet op.
En toch zullen de kersverse beveiligers moeten samenwerken. Aan een pittige klus ook nog: Earl en Hank moeten samen een drugsbende oprollen.
Voor zijn rol in National Security keek Steve Zahn goed hoe echte politieagenten zich gedroegen. Hij paste zijn eigen kapsel en lichaamstaal daar op aan.
Dat lukte blijkbaar vrij goed. Toen Zahn en avondje met zijn broer de kroeg in ging, zag hij dat mensen die bij hen in de buurt zaten een stukje verderop gingen zitten.
"Ze denken dat je een smeris bent!" merkte broer Zahn op.
Partnerbijdrage
Carlo Boszhard trots op zijn partner Herald Adolfs: 'Wel vier keer terug gezien'
07:00GTST Spoilers - maandag 12 t/m donderdag 15 mei 2025
06:47Vanavond op TV: Bed & breakfast, Jelies & Gnodde: Grote gezinnen emigreren, Deadpool 2
21:55Meilandjes vinden hun Italiaanse droomhuis in laatste Chateau Meiland: La Dolce Vita (video)
18:54Gerard Joling wordt niet meer herkend door telefoon na facelift (video)