TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het Prinses Beatrix Spierfonds bestaat 65 jaar. Om dat te vieren én om geld op te halen voor het jubilerende fonds maken mensen met en zonder spierziekten in de speciale uitzending 65 jaar Prinses Beatrix Spierfonds: Samen krachtig tegen spierziekten een koninklijke wandeling. Er zijn verschillende routes uitgezet, die allemaal eindigen op Paleis Soestdijk.
André van Duin en Carrie ten Napel onthalen de wandelaars in 65 jaar Prinses Beatrix Spierfonds: Samen krachtig tegen spierziekten. In Nederland heeft een op de tachtig mensen een spierziekte. Het kan iedereen overkomen. Lara Kazàn weet daar alles van. De dochter van goochelaar Hans Kazàn kon zich plotseling niet meer bewegen. In deze uitzending vertelt ze erover. Ook zijn er portretten van andere patiënten en is er muziek. "Het belooft een onvergetelijke avond te worden”, aldus André van Duin.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten