TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iedereen met een Android of iOS-apparaat kan de app van Disney+ sinds vandaag uitproberen. En het leuke daarvan is dat het tot 11 november gratis is. Vanaf 12 november is de streamingsdienst overal ter wereld te vinden en moet er ook betaald gaan worden. De kosten zijn 6,99 euro per maand.
Met Disney+ kunnen alle films en series van Disney onbeperkt bekeken worden. Tijdens de proefperiode kunnen kijkers een selectie van films en tv-series uit de collectie van The Walt Disney Company-merken Disney, Pixar, Marvel, Star Wars en National Geographic streamen. Zoals onder andere Avengers: Infinity War, The Lion King, Black Panther, Beauty & The Beast, Star Wars: The Last Jedi, Incredibles 2 en Frozen.
Veel van wat er nu op de streamingsdienst te vinden is, is ook al Nederlands ondertiteld of gesproken.
De reden dat Disney voor Nederland heeft gekozen als proeftuin voor voor de nieuwe app, is dat er hier relatief veel mensen wonen die een online-videoabonnement hebben. De proefperiode is bedoeld om het platform technisch helemaal foutloos te krijgen vóór de officiële lancering van Disney+ op 12 november.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Taskmaster te zien zal zijn
08:28De TV van gisteren: Wat Speelt Er maakt de verwachtingen van kijkers niet waar met stroeve start
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Dokter Deen, Last Seen Alive
13:50Komt Home Alone in 2026 op televisie met kerst?
13:28Genieten maar: de eerste beelden van Boer Zoekt Vrouw 2026 zijn er