TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iedereen met een Android of iOS-apparaat kan de app van Disney+ sinds vandaag uitproberen. En het leuke daarvan is dat het tot 11 november gratis is. Vanaf 12 november is de streamingsdienst overal ter wereld te vinden en moet er ook betaald gaan worden. De kosten zijn 6,99 euro per maand.
Met Disney+ kunnen alle films en series van Disney onbeperkt bekeken worden. Tijdens de proefperiode kunnen kijkers een selectie van films en tv-series uit de collectie van The Walt Disney Company-merken Disney, Pixar, Marvel, Star Wars en National Geographic streamen. Zoals onder andere Avengers: Infinity War, The Lion King, Black Panther, Beauty & The Beast, Star Wars: The Last Jedi, Incredibles 2 en Frozen.
Veel van wat er nu op de streamingsdienst te vinden is, is ook al Nederlands ondertiteld of gesproken.
De reden dat Disney voor Nederland heeft gekozen als proeftuin voor voor de nieuwe app, is dat er hier relatief veel mensen wonen die een online-videoabonnement hebben. De proefperiode is bedoeld om het platform technisch helemaal foutloos te krijgen vóór de officiële lancering van Disney+ op 12 november.
Partnerbijdrage
Margriet Hermans, die nummer van Suzan & Freek coverde in Vlaamse Beste Zangers, overleden
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op donderdag
09:08De TV van gisteren: kijkers gaan los over uitzwaaiwedstrijd van Oranje en Wilhelmus door SERA
06:47Vanavond op TV: Daten in het dorp op Texel, Daar gaan ze weer, Challengers
20:41Peter Pannekoek eerste gast in laatste seizoen VPRO Zomergasten