TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zoon van acteur Henry Fonda en jongere broer van actrice Jane Fonda is overleden aan de gevolgen van longkanker.
"Het is met groot verdriet dat we het nieuws delen dat Peter Fonda is overleden. Hij is vrijdag in zijn huis in Los Angeles, omringd door familie, vredig overleden", laten de nabestaanden in een korte verklaring weten aan People magazine. Peter was getrouwd en had twee kinderen. "We kunnen geen woorden vinden om de pijn in onze harten te omschrijven."
Peter is vooral bekend door zijn rol als Wyatt in de film Easy Rider uit 1969, waar hij ook de producer en schrijver van was. Hij sleepte er een Oscar-nominatie mee in de wacht en brak bezoekersrecords. Aangezien de film ging over de hippiebeweging en de bijbehorende zoektocht naar vrijheid, hebben zijn nabestaanden een mooie boodschap: "Hef het glas op vrijheid, ter ere van Peter."
Dit bericht bekijken op Instagram
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)