TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zoon van acteur Henry Fonda en jongere broer van actrice Jane Fonda is overleden aan de gevolgen van longkanker.
"Het is met groot verdriet dat we het nieuws delen dat Peter Fonda is overleden. Hij is vrijdag in zijn huis in Los Angeles, omringd door familie, vredig overleden", laten de nabestaanden in een korte verklaring weten aan People magazine. Peter was getrouwd en had twee kinderen. "We kunnen geen woorden vinden om de pijn in onze harten te omschrijven."
Peter is vooral bekend door zijn rol als Wyatt in de film Easy Rider uit 1969, waar hij ook de producer en schrijver van was. Hij sleepte er een Oscar-nominatie mee in de wacht en brak bezoekersrecords. Aangezien de film ging over de hippiebeweging en de bijbehorende zoektocht naar vrijheid, hebben zijn nabestaanden een mooie boodschap: "Hef het glas op vrijheid, ter ere van Peter."
Dit bericht bekijken op Instagram
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen