TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan het einde van het NOS journaal van 18.00 uur sprak de blondine de kijkers toe. "Dit was mijn laatste NOS Journaal. Ik kwam twaalf jaar geleden binnen als stagiaire en ben veel mooie lessen, ervaringen en herinneringen rijker", besloot Dionne de uitzending. Ook noemde ze nog alle medewerkers en bedankte ze vooral de kijkers. "Dankzij jullie heb ik met zoveel plezier journaals en andere uitzendingen mogen maken."
De presentatrice, die de NOS verruilt voor AVROTROS, kon daarna haar tranen niet in bedwang houden. Weerman Marco Verhoef was er voor de nieuwslezeres met een schouder om op te huilen.
Dionne Stax gaat voor AVROTROS diverse tv-programma's presenteren en zal daarnaast ook aan de slag gaan bij de radio. Stax wordt opgevolgd door Saïda Maggé, die vanaf november achter de nieuwsdesk plaatsneemt.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie