TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan het einde van het NOS journaal van 18.00 uur sprak de blondine de kijkers toe. "Dit was mijn laatste NOS Journaal. Ik kwam twaalf jaar geleden binnen als stagiaire en ben veel mooie lessen, ervaringen en herinneringen rijker", besloot Dionne de uitzending. Ook noemde ze nog alle medewerkers en bedankte ze vooral de kijkers. "Dankzij jullie heb ik met zoveel plezier journaals en andere uitzendingen mogen maken."
De presentatrice, die de NOS verruilt voor AVROTROS, kon daarna haar tranen niet in bedwang houden. Weerman Marco Verhoef was er voor de nieuwslezeres met een schouder om op te huilen.
Dionne Stax gaat voor AVROTROS diverse tv-programma's presenteren en zal daarnaast ook aan de slag gaan bij de radio. Stax wordt opgevolgd door Saïda Maggé, die vanaf november achter de nieuwsdesk plaatsneemt.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside