TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan het einde van het NOS journaal van 18.00 uur sprak de blondine de kijkers toe. "Dit was mijn laatste NOS Journaal. Ik kwam twaalf jaar geleden binnen als stagiaire en ben veel mooie lessen, ervaringen en herinneringen rijker", besloot Dionne de uitzending. Ook noemde ze nog alle medewerkers en bedankte ze vooral de kijkers. "Dankzij jullie heb ik met zoveel plezier journaals en andere uitzendingen mogen maken."
De presentatrice, die de NOS verruilt voor AVROTROS, kon daarna haar tranen niet in bedwang houden. Weerman Marco Verhoef was er voor de nieuwslezeres met een schouder om op te huilen.
Dionne Stax gaat voor AVROTROS diverse tv-programma's presenteren en zal daarnaast ook aan de slag gaan bij de radio. Stax wordt opgevolgd door Saïda Maggé, die vanaf november achter de nieuwsdesk plaatsneemt.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'