TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan het einde van het NOS journaal van 18.00 uur sprak de blondine de kijkers toe. "Dit was mijn laatste NOS Journaal. Ik kwam twaalf jaar geleden binnen als stagiaire en ben veel mooie lessen, ervaringen en herinneringen rijker", besloot Dionne de uitzending. Ook noemde ze nog alle medewerkers en bedankte ze vooral de kijkers. "Dankzij jullie heb ik met zoveel plezier journaals en andere uitzendingen mogen maken."
De presentatrice, die de NOS verruilt voor AVROTROS, kon daarna haar tranen niet in bedwang houden. Weerman Marco Verhoef was er voor de nieuwslezeres met een schouder om op te huilen.
Dionne Stax gaat voor AVROTROS diverse tv-programma's presenteren en zal daarnaast ook aan de slag gaan bij de radio. Stax wordt opgevolgd door Saïda Maggé, die vanaf november achter de nieuwsdesk plaatsneemt.
De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend
13:04De Bondgenoten-fans weten het zeker: 'Anouk keert terug'
10:59Johan Derksen mist Sinan Can als tafelgast bij Vandaag Inside: 'Hij mag niet aanschuiven bij de vijand'
10:42Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is